Aktualności

12.05.2022 - Ważne! Informacja z dnia 12.05.2022 - testy do wojska!
Platforma pomaga Wam w zdawaniu do służby od blisko 10 lat!

Platforma pomaga Wam w zdawaniu do służby od blisko 10 lat! Zaangażowanych w proces powstawania platformy i aktualizacji pomocy dydaktycznych było ponad 100 osób. Przez te prawie 10 lat dopracowaliśmy zarówno platformę jak i materiały do perfekcji i uzyskaliśmy własność na znak towarowy Multiselect (inne podmioty mogą go używać wyłącznie na podstawie naszej licencji - jeśli jej nie mają to nie możemy polecić tej platformy).

Podsumowując: Chcesz zdać, skorzystaj z naszej platformy. 
My wychodzimy z założenia, że nie warto oszczędzać na swojej karierze zawodowej... Jeśli nawet zaoszczędzisz 100-200 zł to bardzo prawdopodobne, że będziesz musiał czekać ponad rok po niezaliczonej rekrutacji...

05.01.2019 -

Multiselect 2019 i Testy do wojska 2019 
- Kto posiada oficjalne materiały na rynku, a kto udostępnia Multiselect bez oficjalnej licencji? Uważaj na nielegalną dystrybucję Multiselectu! Google blokuje nielegalną dystrybucje!

Często zadajecie nam pytania czy nasz symulator jest skuteczny, jaka jest zdawalność i i kto ma oficjalne materiały "Multiselect" na rynku itp.

Odpowiedź jest bardzo prosta. Jesteśmy JEDYNYM WŁAŚCICIELEM znaku towarowego "MULTISELECT" na całą europę

Na dzień dzisiejszy ze względu na chęć zachowania najwyższej jakości naszego symulatora oraz zachowanie największej zdawalności wśród kandydatów postanowiliśmy nie sprzedawać praw do naszego znaku Multiselect.

Dodatkowo wyszukiwarka "Google" zablokowała wszelkie reklamy innych firm ze słowem "Multiselect" żeby zablokować nielegalne posługiwanie się naszym znakiem. Screen z tym potwierdzeniem przesyłamy w załączeniu do niniejszej wiadomości. Zwróćcie uwagę, że pozostałe firmy poza e-Edukatorem posiadają słowa zamienne tylko "Testy do służby" lub np. "testy do wojska" i inne substytuty, jednak reklama nie zawiera słowa "Multiselect" - nie wierzysz? Sprawdź! Chyba teraz już wszystko jasne... nie daj się nabrać!

Co to oznacza?
Że tylko na stronie posiadającej licencję możesz wykupić materiały dot. Multiselectu. Multiselect to znak towarowy i nikt bez naszej zgody nie może prowadzić dystrybucji tych materiałów. Jeśli ktoś wykupi Multiselect od firmy nie posiadającej naszej zgody będzie musiał liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami prawnymi. 

Celem weryfikacji takowego w/w procederu zatrudniliśmy osoby, które na bieżąco weryfikują takowe procedery. Nie chcemy dopuścić do sytuacji w której ktoś podszywa się pod nasz produkt "Multiselect" wprowadzając tym samym potencjalnych klientów w błąd. Podsumowując... Nie daj się nabrać na "setki tysięcy pozytywnych opinii", "fikcyjne ankiety", "prywatne fora z 100 tys pozytywnymi opiniami". Zadaj sprzedającemu pytanie wprost... "Czy posiada Pan licencję/prawa od jedynego właściciela znaku Multiselect?". 

12.06.2018 - Jesteśmy jedynym właścicielem znaku towarowego MULTISELECT! Potwierdza to świadectwo rejestracji i znak towarowy nr: 016863227. Jeśli masz wątpliwości wpisz "multiselect" w wyszukiwarce znaków towarowych: https://euipo.europa.eu/eSearch/

Z wielką przyjemnością informujemy, iż od dnia 05.06.2018 r. jesteśmy jedynym uprawnionym podmiotem, który może posługiwać się znakiem towarowym Multiselect. Znak towarowy Multiselect został zastrzeżony i od dnia 05.06.2018 r. mogą z niego korzystać WYŁĄCZNIE podmioty, które mają nasze pisemne potwierdzenie opłacenia licencji na posługiwanie się w/w znakiem. 

Ważne!
Wszystkie podmioty, które bez naszej zgody będą posługiwały się naszym znakiem towarowym Multiselect będą pociągnięte do odpowiedzialności finansowej oraz karnej.

Od teraz każdy nasz kursant ma pewność, że nie wykupuje jakiś "podróbek" tylko jedyny prawdziwy Multiselect, którego wykupienia faktycznie zwiększy szanse na dostanie się do służby. Wszystkie inne pseudo materiały pomocnicze "Multiselect" na które firma nie ma naszej pisemnej zgody, działa niezgodnie z prawem i takie próby będą rozwiązywane na drodze sądowej.

Jednocześnie prosimy wszystkich o informacje czy zauważyli na innych, konkurencyjnych stronach używanie słowa "Multiselect". Ułatwi nam to weryfikację czy firmy wykorzystujące nasz znak towarowy Multiselect działają w oparciu o pisemną umowę.

09.06.2018 - WAŻNA INFORMACJA! NABÓR DO SŁUŻBY TRWA - chętnych nie brakuje...

Obecnie trwa duży nabór do wojska. Na 1 miejsce jest około 3-11 kandydatów (w zależności od województwa). Szansa na dostanie się topnieje wraz z ilością chętnych. Dlatego jeśli zależy Ci na pracy przygotuj się z nami wykupując pakiet z dostępem do symulatora. Wtedy Twoje szanse wzrastają 20-krotnie!

12.09.2017 - Ważne! Aktualizacja testu na refleks na rok 2017/2018 + darmowy PORADNIK DOTYCZĄCY TESTU NA REFLEKS

Czy wiesz, że przez test na refleks testów rekrutacyjnych nie zaliczyło ponad 17% kandydatów?

Zastanawiasz się jaki trzeba mieć wynik, aby bezpiecznie zaliczyć ten właśnie test?

Test na refleks jest pozornie prosty i pozornie nie ma wpływu na wynik rekrutacji. Okazuje się jednak, iż jest gwoździem do trumny ponad 17% kandydatów!

Dzieje się tak, ponieważ test na refleks nie jest jedynie narzędziem weryfikującym refleks i zdolności szybkiej reakcji kandydata, a weryfikuje również określone cechy osobowości. 

NOWOŚĆ! Szczegółowy opis testu na refleks i jakie dokładnie cechy są badane podczas tego testu zostaną wysłane w postaci poradnika bezpłatnie w pełnym pakiecie wraz z symulatorem. Odpowiemy też jak należy podejść do w/w testu, aby bez problemu go zaliczyć.


04.10.2015 - AKTUALIZACJA MATERIAŁÓW!!!

Ze względu na fakt, iż wielu naszych klientów w ostatnich 2 dniach dzwoniło do nas w związku ze zmianą niektórych pytań testowych w odniesieniu do naszych testów informujemy, iż materiały zostały zaktualizowane o nowe zagadnienia. 

14.07.2016 - ZDAWALNOŚĆ 100% w miesiącach Maj-Czerwiec !!!

Z wielką radością informujemy, iż w miesiącach Maj-Czerwiec każdy korzystający z naszych materiałów zaliczył rekrutację do wojska. To najlepsze potwierdzenie jakości naszych materiałów i skuteczności symulatora. Gratulujemy!

15.05.2016 - Kilka słów o tym jak działa nasz "Symulator" testów do wojska i dlaczego nie mamy sobie równych?

Symulator jest naszym autorskim opracowaniem platformy e-learningowej, który ma za zadanie zweryfikować profil kandydata na takiej samej zasadzie jak na prawdziwym teście rekrutacyjnym. Etap multiselect jest złożonym procesem na podstawie którego ponad 90% kandydatów odpada, ponieważ nie wykazuje cech osobowości pasujących do "odpowiedniego profilu". Nasz symulator dzięki powiązaniom i wykluczeniom zawartym na naszej platformie wskazuje wynik sumaryczny oraz "uchybienia" podczas weryfikacji naszych klientów. Żaden inny mechanizm dostępny w internecie nie weryfikuje profilu, a wyłącznie sprawdza poprawność odpowiedzi na zasadzie 0/1 (zero-jedynkowej). W żaden sposób tego typu materiały pomocnicze, ani narzędzia na podobieństwo naszego symulatora do którego mamy wyłączność nie pomagają, a jedynie utrudniają zaliczenie prawdziwych testów i możliwość przygotowania się i uzmysłowienia na czym polega multiselect. Prawdziwy symulator jest tylko jeden, dlatego zwracamy szczególną uwagę na oszustów, których pełno jest w internecie w "atrakcyjniejszych cenach". Pytanie tylko czy warto zaoszczędzić np. 100 złotych, kosztem roku oczekiwania na możliwość przystąpienia do kolejnej rekrutacji? 

17.03.2016 - NAJBLIŻSZA REKRUTACJA DO SŁUŻBY WOJSKOWEJ! WZMOŻONY NABÓR = WIĘKSZA WERYFIKACJA KANDYDATÓW.

Uprzejmie informujemy, iż nasze materiały są aktualne i zgodne z aktualnymi materiałami dostępnymi na rekrutacji. Szansa na zaliczenie testu po skorzystaniu z naszych opracować wzrasta z 15% do ponad 80-90%.
Prosimy jednocześnie korzystać wyłącznie z naszych opracowań, aby pozytywnie zaliczyć testy finalne z zadowalającym wynikiem. 

05.01.2016 - TESTY DO WOJSKA NA ROK 2016

Uprzejmie informujemy, iż wszystkie materiały oferowane przez naszą placówkę są aktualne na rok 2016.


Strona:1 2 następna