Aktualności

14.08.2015 - REKORDOWA SKUTECZNOŚĆ W MIESIĄCACH LIPIEC/SIERPIEŃ.

Z wielką radością informujemy, iż w miesiącach wakacyjnych praktycznie wszyscy nasi klienci zaliczyli etap MS. Uściślając tylko 1 osoba nie zdała po wykupieniu naszych materiałów. Jak sama przyznała, zaczęła zmieniać ustalony w poradnikach profil kandydata (myśląc, że bycie zbyt idealnym nie jest dobrym rozwiązaniem...). Teraz czas na kolejny etap jakim jest WZ !!! Nieskromnie mówiąc nasz eBook dot. Wywiadu Zorganizowanego jest perfekcyjny. Po wykupieniu tego eBooka po prostu nie sposób jest nie zdać etapu WZ. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: kontakt@testydowojska.pl

10.07.2015 - DODATKOWY eBOOK - GRATIS

W dniu dzisiejszym na podstawie opinii naszych klientów i wynikających z nich sporej problematyki podczas rozmowy z psychologiem opracowaliśmy poradnik. Materiał jest analizą odpowiedzi do testu Multiselect ze wskazaniem odpowiedzi i co najważniejsze odpowiednich argumentów na rozmowę z psychologiem. eBook zawiera 13 stron a4 samych konkretnych odpowiedzi/wskazówek których należy udzielać, aby wyjść z rozmowy obronną ręką.

eBook jest dołączany przy opłaceniu dostępu do symulatora.

26.05.2015 - WYWIAD ZORGANIZOWANY W CENIE PEŁNEGO PAKIETU!

Pragniemy poinformować, iż udało nam się opracować niezwykle szczegółowy materiał przygotowawczy dla kandydatów dot. Wywiadu Zorganizowanego. eBook zajmuje 23 strony a4. Opracowanie tego materiału zajęło wiele czasu, jednak mamy pewność, że nic teraz Was nie zaskoczy. Materiał zawiera WSZYSTKIE pytania jakie mogą się pojawić na rozmowie wraz z odpowiedziami oraz szczegółową analizą. 

07.07.2014 - REWELACYJNA ZDAWALNOŚĆ !

Potencjalny kandydat ma ok. 10-15% szans na zaliczenie testów psychologicznych bez żadnego przygotowania. Z naszymi materiałami ta średnia wynosi 70-80% !!! Rekrutacja do wojska trwa. Powodzenia!

11.04.2014 - Nowy eBook na rok 2014!!! GRATIS !!!

ROZMOWA Z PSYCHOLOGIEM KROK PO KROKU

Treść eBooka oparta jest o setki rozmów telefonicznych z osobami, które rozmowę z psychologiem mają już za sobą. Od Ciebie zależy czy nauczyć się na cudzych, czy na swoich błędach...
eBook zawiera:

- 8 najczęściej zadawanych pytań na rozmowie z psychologiem (wraz ze szczegółową analizą i problematyką każdego pytania) -PODAJEMY ODPOWIEDZI DO KAŻDEGO PYTANIA!

- mowa i ubiór 

- kategoryczne błędy podczas rozmowy z psychologiem, czyli co dyskredytuje nas jako kandydatów.

- argumenty, których warto używać i dlaczego?

- jak przygotować się na rozmowę z psychologiem? Konkretne ćwiczenia z widocznym efektem.

09.04.2014 - AKTUALIZACJA TESTÓW

Testy Wiedzy Ogólnej oraz testy MS zostały ZAKTUALIZOWANE!

01.04.2014 - BONUS DLA NOWYCH KLIENTÓW!

Każda osoba, która wykupi pełny dostęp otrzyma jako BONUS bardzo cenne porady dla osób ubiegających się o pracę w wojsku! Poradnik dotyczy rozmowy z psychologiem, testów psychologicznych, osobowości kandydata oraz innych ważnych aspektów na które należy zwrócić uwagę. 
Bonus wyślemy w dniu wykupienia pełnego dostępu na maila podanego podczas rejestracji.
ZAPRASZAMY!

07.09.2013 - SUKCES!

Otrzymujemy bardzo dużą liczbę wiadomości na maila, że wiele osób, które zakupiły u nas dostęp do symulatora bez problemu przeszły rekrutacje.

Pan Adi_Kalisz. napisał:

"Witamy w Służbie RP :D dzięki waszym testom zdałem!!! będę was polecał wszystkim, dzięki piękne"

I O TO CHODZI!
GRATULUJEMY!


Strona:poprzednia1 2